Боремельська громада
Рівненська область
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Чи можна повернути або врахувати в рахунок сплати наступних платежів суму надміру сплаченого військового збору?

Дата: 08.11.2022 16:49
Кількість переглядів: 18

Головне управління ДПС в Рівненській області інформує, що умови повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань визначені ст. 43 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями

 

Відповідно до п.п. 14.1.115 п. 14.1 ст. 14 ПКУ надміру сплачені грошові зобов’язання – це суми коштів, які на певну дату зараховані до відповідного бюджету понад нараховані суми грошових зобов’язань, граничний строк сплати яких настав на таку дату.

 

 Платник податків подає до контролюючого органу заяву про повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань та пені з військового збору у довільній формі, у тому числі в електронній формі.


Контролюючий орган не пізніше ніж за п’ять робочих днів до закінчення двадцятиденного строку з дня подання заяви готує висновок про повернення належних сум коштів з відповідного бюджету, на підставі якого казначейський орган протягом п’яти робочих днів здійснює повернення таких коштів.


При цьому, податковий агент має право повернути або врахувати в рахунок сплати наступних платежів тільки ту суму надміру сплаченого військового збору, яка була перерахована до бюджету понад суму грошових зобов’язань, граничний строк сплати якої настав на таку дату.

 

Докладніше в ЗІР http://zir.tax.gov.ua/main/bz/view/?src=ques  (категорія 125.05)

 

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь