Боремельська громада
Рівненська область
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

В яких випадках сума доходу, отриманого ФО від продажу земельної ділянки, не підлягає оподаткуванню ПДФО?

Дата: 02.09.2022 11:03
Кількість переглядів: 128

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що не підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб сума доходу, отриманого фізичною особою у випадках продажу (обміну):


     1) земельних ділянок сільськогосподарського призначення, земельних часток (паїв) за нормами безоплатної передачі, визначеними ст. 121 Земельного Кодексу України залежно від їх призначення, безпосередньо отриманих ним у власність у процесі приватизації;


     2) не частіше одного разу протягом звітного податкового року, та за умови перебування у власності платника податку більше трьох років:


     земельної ділянки, яка продається разом із житловим будинком (квартирою, або їх частиною, кімнатою, садовим (дачним) будинком, об’єктом незавершеного будівництва), розташованим на ній;


     земельної ділянки, що не перевищує норми безоплатної передачі, визначені ст. 121 Земельного кодексу України залежно від її призначення;


     земельної ділянки сільськогосподарського призначення, безпосередньо отриманої платником податку у власність у процесі приватизації земель державних і комунальних сільськогосподарських підприємств, установ та організацій або приватизації земельних ділянок, які перебували у користуванні такого платника, або виділеної в натурі (на місцевості) власнику земельної частки (паю), а також таких земельних ділянок, отриманих платником податку у спадщину.

 

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь