Боремельська громада

Рівненська область

Проєкти рішень №11 «Проєкти рішень ОДИНАДЦЯТОЇ сесії»

Кількість переглядів: 151
Скликання: 8 Скликання
Сесія: 11 Сесія
Тип документу: Проєкти рішень
Дата: 01.02.2022
Номер документу: 11
Назва документу: Проєкти рішень ОДИНАДЦЯТОЇ сесії
Прикріплені файли:
 1. Про внесення змін до Положення про Службу у справах дітей Боремельської сільської ради (0.04 МБ)
 2. Про внесення змін до рішення сесії Боремельської сільської ради №998 від 09.10.2020 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безкоштовно у власність земельної ділянки гр.Бортнік Д.В.». (0.04 МБ)
 3. Про внесення змін до рішення сесії Боремельської сільської ради №490 від 07.12.2021 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безкоштовно у власність земельної ділянки гр.Кашпрук В.Р. для ведення ОСГ (0.04 МБ)
 4. Про внесення змін до рішення сесії Боремельської сільської ради №210 від 07.06.2021 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безкоштовно у власність земельної гр.Котяю М.Є., для ведення ОСГ (0.04 МБ)
 5. Про внесення змін до рішення сесії Боремельської сільської ради №996 від 09.10.2020 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безкоштовно у власність земельної ділянки гр.Стукану Б.В. (0.04 МБ)
 6. Про внесення змін до рішення сесії Боремельської сільської ради №404 від 29.09.2021 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безкоштовно у власність земельних ділянок гр.Цішевській Г.М. для ведення ОСГ». (0.04 МБ)
 7. Про внесення змін до рішення сесії Боремельської сільської ради №404 від 29.09.2021 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безкоштовно у власність земельних ділянок гр.Цішевській Г.М. для ведення ОСГ». (0.04 МБ)
 8. Про внесення змін до рішення сесії Боремельської сільської ради №500 від 07.12.2021 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення в оренду Загоруйку В.Л. на 10 (десять) років земельної ділянки) (0.04 МБ)
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) (0.04 МБ)
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.Колядичу О.М. в оренду терміном на 49 років через зміну цільового призначення (0.02 МБ)
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ОЖБ гр. Кулинко М.О. (0.02 МБ)
 12. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.Андрощуку М.М. для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 13. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.Тлумачу С.П. для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 14. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.Бучману П.О. для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 15. Про затвердження проектів землеустрою та надання земельних ділянок безоплатно у власність гр.Волощишиній Т.В., для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 16. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.Волощишину В.Є. для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 17. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.Горобецю Б.В. для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 18. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.Демчук Р.Ф. для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 19. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.Демчуку С.С. для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 20. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.Дуді І.С. для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 21. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.Іранику Д.С., для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 22. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.Іраник Л.П. для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 23. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.Іраник Н.Д. для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 24. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.Кашпруку А.А. для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 25. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.Кашпрук В.В. для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 26. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.Кашпрук Г.Я. для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 27. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.Колядичу О.М. для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 28. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.Кравчук Т.С. для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 29. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.Кузьмінській Є.С. для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 30. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.Лелікову О.О., для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 31. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.Лещук О.П. для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 32. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.Луцюку В.О. для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 33. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.Луцюк М.О. для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 34. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.Луцюк О.В. для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 35. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельних ділянок безоплатно у власність гр.Палюх А.Д., для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 36. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.Перванчук І.П. для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 37. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.Повх О.М. для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 38. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.Романюку С.А. для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 39. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.Самчук М.П. для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 40. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.Ткачук В.Д. для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 41. Про затвердження проектів землеустрою та надання земельних ділянок безоплатно у приватну власність гр.Толочику А.А., для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 42. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.Томіловичау О.О. для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 43. Про затвердження проектів землеустрою та надання земельних ділянок безоплатно у приватну власність гр.Чигиру Ф.А., для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 44. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки безкоштовно у власність гр. Толочик К.С. для індивідуального садівництва (0.04 МБ)
 45. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бончковській Н.М., та передачу земельної ділянки у власність. (0.02 МБ)
 46. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Іраник Л.П., та передачу земельної ділянки у власність. (0.02 МБ)
 47. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кашпруку А.А., та передачу земельної ділянки у власність. (0.02 МБ)
 48. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кузьмінській Є.С., та передачу земельної ділянки у власність. (0.02 МБ)
 49. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Палюх А.Д., та передачу земельної ділянки у власність. (0.02 МБ)
 50. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Христюк Т.А., та передачу земельної ділянки у власність. (0.02 МБ)
 51. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості). (0.02 МБ)
 52. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок (0.02 МБ)
 53. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безкоштовно у власність земельних ділянок гр. Дарчуку Ю.Б., для ведення ОСГ (0.04 МБ)
 54. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безкоштовно у власність земельної ділянки гр. Котяй Т.М., для ведення ОСГ (0.04 МБ)
 55. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безкоштовно у власність земельних ділянок гр. Кухаруку П.П., для ведення ОСГ (0.04 МБ)
 56. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безкоштовно у власність земельних ділянок гр. Леліковій М.О., для ведення ОСГ (0.04 МБ)
 57. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безкоштовно у приватну власність земельних ділянок гр. Нищій Л.В., для ведення ОСГ (0.04 МБ)
 58. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безкоштовно у власність земельних ділянок гр. Рудак Т.П, для ведення ОСГ (0.04 МБ)
 59. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безкоштовно у власність земельних ділянок гр. Стороженко І.О., для ведення ОСГ (0.04 МБ)
 60. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (0.04 МБ)
 61. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність. (0.02 МБ)
 62. Про надання земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр.Нечаю В.А. (0.04 МБ)
 63. Про надання земельної ділянки безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Риковському А.М. (0.04 МБ)
 64. Про припинення права користування земельними ділянками (1.77 МБ)
 65. Про припинення права користування земельними ділянками (2.07 МБ)
 66. Про припинення права користування земельними ділянками (5.54 МБ)
 67. Про припинення права користування земельними ділянками (1.27 МБ)
 68. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну власність (0.04 МБ)
 69. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки Вельгун М.О. (0.02 МБ)
 70. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки Вельгун Т.М. (0.02 МБ)
 71. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки Каленюк Т.В. (0.02 МБ)
 72. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки Котяю Б.В. (0.02 МБ)
 73. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки Кутецькій Є.А. (0.02 МБ)
 74. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки Павловець Г.М. (0.02 МБ)
 75. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Котяй І.Є. (0.04 МБ)
 76. Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки (0.03 МБ)
 77. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок за межами населеного пункту с.Набережне Боремельської сільської ради (0.06 МБ)
 78. Про надання в оренду СГ ТзОВ «Городище» не розподілену (не витребувану) земельну частку (пай) на території Боремельської сільської ради (0.02 МБ)
 79. Про поновлення договору встановлення особистого строкового сервітуту (0.04 МБ)
 80. Про встановлення на облік (чергу) гр. Свиридович П.П., для виділення земельної ділянки (0.02 МБ)
 81. Про зміни до бюджету Боремельської сільської територіальної громади на 2022 рік 17516000000 (код бюджету) (0.06 МБ)
 82. Додаток 1 (0.02 МБ)
 83. Додаток 2 (0.06 МБ)
 84. Додаток 3 (0.01 МБ)
 85. Додаток 4 (0.02 МБ)
 86. Про звіт щодо виконання бюджету Боремельської сільської територіальної громади за 2021 рік (0.07 МБ)
 87. Додаток 1 (0.03 МБ)
 88. Додаток 2 (0.04 МБ)
 89. Пояснююча до річного звіту 2021 (0.11 МБ)
 90. Програми 2021 (0.02 МБ)
 91. Про внесення змін до рішення сесії Боремельської сільської ради №541 від 24.12.2021 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безкоштовно у власність земельної ділянки гр.Тимофеєвій А.О. для ведення ОСГ». (0.04 МБ)
 92. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у приватну власність учаснику АТО гр.Балдичу В.С. для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 93. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у приватну власність учаснику АТО гр.Колядичу С.М. для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 94. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у приватну власність учаснику АТО гр.Котяю О.П. для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 95. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у приватну власність учаснику АТО гр.Лясі І.А. для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 96. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.Колядич Л.Г. для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 97. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.Костюкевич К.М. для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 98. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.Мацеху П.Й. для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 99. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.Міркевич В.М. для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 100. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.Перванчуку П.В. для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 101. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.Перванчуку П.В. для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 102. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Міркевич В.М., та передачу земельної ділянки у власність. (0.02 МБ)
 103. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безкоштовно у власність земельних ділянок гр. Котяю С.С., для ведення ОСГ (1.93 МБ)
 104. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безкоштовно у власність земельної ділянки учаснику АТО гр. Табарак Д.П., для ведення ОСГ (1.98 МБ)
 105. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безкоштовно у власність земельної ділянки гр. Шевчук Ю.Б., для ведення ОСГ (1.89 МБ)
 106. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Білоусу С.О. (0.04 МБ)
 107. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність (0.04 МБ)
 108. Про встановлення на облік (чергу) гр. Коваля В.В., для виділення земельної ділянки (0.02 МБ)
 109. Про встановлення на облік (чергу) гр. Коваль І.Р., для виділення земельної ділянки (0.02 МБ)
 110. Про затвердження порядку денного 11 сесії 8 скликання Боремельської сільської ради (0.02 МБ)
 111. Про визначення орієнтовних строків проведення звітів депутатів ради, старости сіл та сільського голови. (0.02 МБ)
 112. Про надання матеріальної допомоги (0.02 МБ)
 113. Про затвердження вартості ритуальних послуг відповідно до необхідності мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг (0.03 МБ)
 114. Про затвердження ставок єдиного податку на 2023 рік для фізичних осіб-підприємців, віднесених до 1 та 2 груп платників єдиного податку. (0.03 МБ)
 115. Про затвердження Програм на 2022 рік (0.02 МБ)
 116. Додаток 1 (0.08 МБ)
 117. Додаток 2 (0.08 МБ)
 118. Про організацію харчування у закладах освіти Боремельської сільської ради (0.06 МБ)
 119. Про внесення змін до рішення сесії Боремельської сільської ради №494 від 07.12.2021 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безкоштовно у власність земельних ділянок гр.Кротік Н.Г.». (0.04 МБ)
 120. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 років для продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) (0.02 МБ)
 121. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для рибогосподарських потреб (0.03 МБ)
 122. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (0.04 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь